Jahtu noma Latvijā

Laivas specifikācija un aprīkojums

BAVARIA 33 CRUISER

Buru jahta

Pirmā reģistrācija: 2021.gads

Jahtas garums: 9,99m

Jahtas platums: 3,42m

Jahtas iegrime: 1,96m

Dzinējs: Volvo penta D1-20; 13,3kW/18hp; SD

Degvielas tvertnes tilpums: 150 l

Ūdens tvertnes tilpums: 150 l

Buru laukums: 46,5m2

Guļvietas: 4+2

Kajītes: 2

Buru jahta Piña Colada ir pilnībā aprīkota burāšanai Baltijas jūrā.

Aprīkojums: enkurs ar elektrisko vinču un ķēdi (50m), bilžu sūknis - elektrisks un manuāls; fenderi, vinču rokturi, peldplatforma ar trepēm un dušu, sprayhood, bimini. Siltā ūdens boilers 20l, viena tualete ar dušu, tualetes tvertne, gāzes plīts ar cepeškrāsni, ledusskapis, trauki, gultas veļa un dvieļi. Autonoma apkure kajītēs.

Navigācija: kompass; vēja, ātruma un dziļuma devējs; karšu ploteris, AIS, VHF stacionāra un rokas, autopilots, tālskatis, papīra kartes.

Drošības ekipējums: glābšanas vestes visiem pasažieriem (ieskaitot bērnus), glābšanas plosts, glābšanas riņķis ar līni un gaismu, pirmās palīdzības komplekts, ugunsdroša sega plītij, ugunsdzēšamais balons 2 gab., miglas taure, signālraķetes.

Papildus aprīkojums: genakers 63,6m2 (22.- EUR / dienā)

Code 0 uz Furlera ar UV aizsardzību. Ja laika apstākļi pieļauj to var atstāt uzvilktu (ierulētu) visu nomas periodu. (29.- EUR / dienā)

Cenas, noteikumi

Jahta tiek iznomāta bez kapteiņa (Bare boat charter). Nomnieks ir atbildīgs, ka jahtu vada kapteinis kuram ir atbilstoša vadītāja apliecība, Latvijā tiek atzītas ICC tiesības.

Drošības apsvēruma dēļ mēs pieprasam lai apkalpei (vismaz vēl vienai personai) ir atbilstoša burāšanas pieredze. 

Jahtas nomas maksa: rezervēšana 150 EUR(*). 50% avanss 4 nedēļas pirms jahtas saņemšanas. 50% jahtas saņemšanas brīdī. Pie saņemšanas ir jāiemaksā drošības nauda 1500 € . Drošības nauda pēc jahtas atdošanas un pārbaudes tiek atgriezta.

*Maksa par rezervāciju netiek atgriezta atsakoties no jahtas nomas. Datumu maiņa ir iespējama, uz citu brīvu laiku, bez papildu maksas. Rezervācijas maksa tiek iekļauta jahtas nomas maksā. 

Rezervācija, piedāvājuma pieprasjums un jautajumi