Buras

Desmitgadu pieredze buru pārdošanā un uzstādīšanā. Jautājumu gadījumā rakstiet - izmērīsim, novērtēsim, piemeklēsim atbilstošāko variantu, piegādāsim un uzstādīsim.

Mēs esam oficiālie Elvstrøm Sails pārstāvji Baltijā.

Elvstrøm Sails

Vairāk nekā 65 gadus Elvstrøm Sails nodarbojas ar buru izgatavošanu un dizainu. Visa pamatā ir leģendārā Dāņu burātāja Paul Elvstrøm pieredze un zināšanas. Elvstrøm Sails buras tiek izgatavotas un pielāgotas tieši jūsu jahtai vai katamarānam, neatkarīgi ,piedalīsieties regatēs vai atpūtas braucienos.

Vēlies saņemt piedāvājumu burām savai jahtai?

Atsūti mums ziņu, izmantojot mūsu kontaktu formu, un saņem piedāvājumu savai jahtai.

Elvstrøm Sails

One Design buras

Buras tiek gatavotas atbilstoši jahtu klašu noteikumiem un izmēriem.
Daudzām OD jahtu klasēm tiek ierobežota vai arī strikti noteikta auduma izvēle,
tiek arī noteikts buru konstrukcijas izgatavošanas veidi.
Elvstromsails OD buras izgatavo tādām populārām jahtu klasēm kā:
Platu 25, Star , Optimist, H-Boat, X 35 , Dragon un daudzām citām.

ELVSTRØM BURAS

Jahtas buras

Pie mums var pasūtīt un Elvstrøm Sails izgatavos buras standarta vai arī individuālā projekta laivai. Buras varam izgatavot pēc jūsu dotiem mēriem vai arī apmērīsim mēs paši. Ieteiksim optimālāko buru audumu un izgatavošanas tehnoloģiju atkarībā no burāšanas intensitātes, akvatorijas vai sacensību dinamikas. Iespēja optimizēt jūsu buras attiecīgi klases vai apmērīšanas sistēmu.

Individuāls dizains

Buru apdruka

Izveidojiet savas buras krāsojumu kopā ar mums. Neatkarīgi no tā, vai uzraksts , logo vai fotogrāfijas , mēs izpildīsim jūsu vēlmes. Mēs piedāvājam procesu, kas pārsteidz ar tā ilgmūžību. Ar plānas un ļoti vieglas krāsas uzklāšanu mēs varam izveidot ļoti precīzas detaļas.
Buru veidam šeit nav nozīmes, neatkarīgi no tā, vai tas ir īpaši viegls spinakers, carbon vai parasta lamināta,dakrona bura. Mēs sadarbojamies ar audumu ražotājiem, lai izstrādātu krāsu iespējas nodrošina buras drukas augsto kvalitāti. Uzņēmuma logotips vai optimāls var uzdrukāt sākot ar burām līdz pat1000m² un vairāk.

1 no 2

Elvstrøm Sails inovācija

Inovācija vienmēr ir bijušas Elvstrøm Sails dzinējspēks. Paula Elvstrēma reputāciju veidoja viņa novatoru spējas - un šodien mūsu Pētniecības un attīstības nodaļa nosaka joprojām jaunus standartus.

Ja vēlaties uzvarēt, varat atļauties nekādus kompromisus. Elvstrøm bura nekad nepiekāpjas. Jo tajā ir ietverta tāda cilvēka filozofija, kurš saviļņoja pasauli kā sportisks jūrnieks. Filozofija, kurai mēs joprojām esam uzticīgi šodien.


Džespers Banks