© Copyright 2017 Mobirise - All Rights Reserved

Ūdenstilpņu kopšanai

Truxor Wetland Equipment. 

Niedru pļāvēji un ūdens tilpņu kopšanas tehnika. Jau vairāk kā 25 gadus Dorotea mekansika ražo specializētu tehniku ūdenstilpņu kopšanai.

Aizaug ūdenstilpnes.

Diemžēl arī pie mums Latvijā var novērot straujāku ūdenstilpņu aizaugšana kā kādreiz. Gan ezeri, upes un dīķi bez kopšanas manāmi aizaug. Iemesli šai attīstībai ir vairāki, izmaiņas lauksaimiecībā, klimata pārmaiņas un dabīgas izmaiņas mūsu ūdeņos. Saprotams ir jacenšas novērst izmaiņu iemeslus. Tomēr ir jāsaprot ka mūsu ūdenstilpnes tomēr ir jākopj kā mauriņs pie mājas, pļavas mūsu laukos un mežus.

Niedru pļāvēji un Truxor

Dorotea mekaniska, Zvierdrījā, jau 25 gadus ražo ūdenstiplņu kopšanas tehniku. Kā officiālie pārstāvi mēs esam reģistrēti Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā.  Varam palīdžet gan izvēlēties pareizo tehniku jūsu vajadzībām gan sniegt atbalstu tehnikas uzturēšanā kartībā. 

Mobirise
Mobirise

Truxor T-50

Jaudīgākais Truxor ar 50 Zs. dizeļa dzinēju. Atbilst visām jaunākajām Eiropas EU Stage V and EPA Tier 4 dzinēju normām.
T-50 ir izmantojasm vis lielakais klāsts aprīkojumam. Universāla darba platforma nepieejamās vietās. Pļauj, rok, bagarē, ceļ, uzstāda rievsienas un daudz ko citu.

Mobirise

Truxor T-30

44 Zs. modelis ar benzīna dzinēju EPA Tier2/CARB Tier 3 + Euro step V. Videi draudzīgāks variants nekā mehāniskais dīzeļa dzinējs. T-30 platformai var izmantot gan pļaušanas gan rakšanas un bagarēšanas aprīkojumu kā ari uzstādīt dzenskrūvi uzlabojot pārvietošanās īpašības ūdenī.

Mobirise

Truxor-T20

T-20 modelis ir mazākais T-serijas Truxor. Pamatā domāts pļaušanas darbiem vietās kur ar citu tehniku klāt netiek. Ir iespēja uzstādīt rakšanas strēli ar kausu. 

Mobirise

Niedru pļāvēji Dorocutter.

Uz laivas uzstādamie pļāvēji ir pieejami no 1 m. līdz 3 m. darba platuma. Grābekļi nopļautā materiālu nogādāšana krastā.

Mobirise

Rokas izkapts Handy

Ar šo vienkāršo izkapti ļoti ērti izpļauj ap laipām un citām nelieām teritorijām. Vienlaikus izkapts un savākšanas grābeklis.

Bukleti un informācīja par Truxor un Dorocutter.

© Copyright 2021 Baltijas Jahtu Serviss SIA - All Rights Reserved

Website was designed with Mobirise website themes